јазици

Што и каде ќе летаат денес (1 теми)

Вие летаа до некаде интересно, или со нешто интересно во вашиот лет симулатор? Потоа, го споделат со нас.

предмет Одговори / Прегледи Последна порака
Темата ја започнал 3 18 месеци пред часа, од страна на Colonelwing
Последна порака 2 месеци 4 недели
by Gh0stRider203
Одговори:1
Прегледи:1234
Последна порака by Gh0stRider203
2 месеци 4 недели
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.105 секунди