јазици

медиумите (15 теми)

Ги споделите Вашите најдобри симулатор слики и видеа тука со нас.
категорија

Screenshot- (2 теми)

Споделете ги вашите слики од екранот донесена на симулатор за летање тука со нас.

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Re: слики од екранот ....
by PAYSON
2 недели 23 часови

видеа (13 теми)

Ова е место за да ја објавите на видеа направени во вашиот лет симулатор, па бидете креативни. :)

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Re: Prepar3D - PMDG Боинг 737 - ...
by Gh0stRider203
5 денови 21 часови
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.109 секунди