јазици

Реал авијација (4 теми)

Ова место да се зборува за реалниот свет воздухопловство. Интересни фотографии, видеа, факти ...
предмет Одговори / Прегледи Последна порака
Темата ја започнал 2 4 дена пред часа, од страна на Dariussssss
Последна порака 2 денови 4 часови
by Dariussssss
Одговори:0
Прегледи:72
Последна порака by Dariussssss
2 денови 4 часови
Темата ја започнал 5 19 дена пред часа, од страна на Dariussssss
Последна порака 4 денови 19 часови
by Gh0stRider203
Одговори:3
Прегледи:89
Последна порака by Gh0stRider203
4 денови 19 часови
Темата ја започнал 1 6 недела пред денови, од страна на Dariussssss
Последна порака 1 недела 6 денови пред
by Dariussssss
Одговори:2
Прегледи:206
Последна порака by Dariussssss
1 недела 6 денови пред
Темата ја започнал 1 месец 3 пред денови, од страна на Dariussssss
Последна порака 1 месец 3 денови
by superskullmaster
Одговори:1
Прегледи:359
Последна порака by superskullmaster
1 месец 3 денови
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.133 секунди