јазици

DCS СЕРИЈА (1 теми)

ДИГИТАЛЕН борба против симулатор СВЕТОТ

Дигитални борба против симулатор светот (DCS светот) е free-to-игра дигитални бојното поле игра, се фокусира на симулација на воени авиони.
предмет Одговори / Прегледи Последна порака
На тема-icon
Темата ја започнал, 6 месеци 1 недела, со Colonelwing
Последен пост 6 месеци 1 недела
by Colonelwing
Одговори:0
Прегледи:3309
Последна порака by Colonelwing
6 месеци 1 недела
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.062 секунди
јазици