јазици

DCS СЕРИЈА (1 теми)

ДИГИТАЛЕН борба против симулатор СВЕТОТ

Дигитални борба против симулатор светот (DCS светот) е free-to-игра дигитални бојното поле игра, се фокусира на симулација на воени авиони.
предмет Одговори / Прегледи Последна порака
На тема-icon
Темата ја започнал, 8 6 месеци пред денови, од страна на Colonelwing
Последен пост месеци 8 6 денови
by Colonelwing
Одговори:0
Прегледи:4007
Последна порака by Colonelwing
8 месеци 6 денови пред
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.067 секунди
јазици
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!