јазици

Летот симулатори Форуми (109 теми)

Ние зборуваме за нешто околу нашите омилени летот симулатори
категорија
Добредојдовте на корисниците FSX

Модератори: Gh0stRider203, superskullmaster, Dariussssss
Apache AH-64 Longbow
by Wolfie93
5 денови 2 часови

FS2004 (6 теми)

Добредојдовте на корисниците FS2004

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Re: класичен авиони
by Gh0stRider203
6 месеци 3 денови пред

Prepar3D (21 теми)

Добредојдовте на корисниците Prepar3D

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Боинг B747-443 Напредно VC FSX и P3D
by iamgbs
2 недели 2 денови пред

X-Авион (2 теми)

Добредојдовте на корисниците X-Авион

Модератори: superskullmaster, Gh0stRider203, Dariussssss
Здраво ...
by Denriokah
8 месеци 2 недели
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.059 секунди
јазици