јазици

На тема-icon ВРС бактерија X

Повеќе
10 месеци 1 недела - 10 месеци 1 недела # 415 by Colonelwing

ВРС бактерија X ,,,


https://www.vrsimulations.com/FA18EFSX.htm

е најмногу детални и прецизни симулација на борбени авиони некогаш развиен за Microsoft Flight Simulator. На Superbug е кулминација на речиси 10 години работно датираат FS2004, и продолжува да биде поддржана со чести изданија. Од Авионика системи на оружје, ако тоа е во реалниот авион, тоа е веројатно во оваа симулација! На Superbug е првата (и само) точно 3-оската fly-by-wire борбени авиони наменети за FSX. Системот за контрола на летањето не е "fly-by-wire-како" CAS, тоа е сосема динамична, целосно да го контролира право пропорционално зависни од системот за возење на еден (уредба независен) неутрално статички стабилен модел на база на летот. Системот FBW се протега на 100% сопствени автоматски и лет директор функции.

Ако барате за вистински BUG ,, Овој е оној што сакаат да летаат и опрема во Gentelmen!

полковникот


ВРС Поддршка форум
https://forums.vrsimulations.com/forums/phpBB3/viewforum.php?f=49

Последна измена: 10 1 месеци пред недела од страна на Colonelwing.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 1 недела - 10 месеци 1 недела # 423 by Gh0stRider203

:) само ќе ја напушти оваа тука :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Последна измена: 10 1 месеци пред недела од страна на Gh0stRider203.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 1 недела # 424 by Colonelwing

Haaaaaa ,, па вашиот мудар човек еј !!! :)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
10 месеци 1 недела # 429 by Gh0stRider203

SOITENLY !!!


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.099 секунди
јазици