јазици

FS2004 Помош

Повеќе
Пред месец 1 1 недела # 18 by Dariussssss
Ако имате проблеми, грешки или ако некои прашања во врска со FS2004 симулатор, ја објавите овде. Исто така, да ни кажете за грешки и решенија за различни проблеми и грешки во FS2004.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 денови 13 часови # 213 by mmickey
Hello I bought a package for B777 for my FSX from Rikooo and I am not able to touch\use FMS or any panels for setup. Please help.
I am very new to FSX. Thanks.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 денови 11 часови # 214 by Dariussssss
I'm wondering should I even try to help you. ...

First of all,wrong place to ask,this is to help with FS2004,not FSX.

Second,the way you wrote this one,I can barely understand it.

Third,more details,which aircraft exactly did you download.

Fourth,I really don't think that you bought that aircraft here. As much as I know,everything here is freeware.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.367 секунди