јазици

X-Авион Помош

Повеќе
3 месеци 2 недели # 20 by Dariussssss
Dariussssss created the topic: X-Plane Help
Ако имате проблеми, грешки или ако некои прашања во врска со Х-Авион Симулатор, ја објавите овде. Исто така, да ни кажете за грешки и решенија за различни проблеми и грешки во X-Авион.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.132 секунди