јазици

Локхид Соѕвездие L049A FSX

HOT
Големина 27.09 MB
Превземања 24 139
Создаден 21--12 2006 01: 00: 00
Промени 01 07--2014 06: 44: 45
лиценца freeware надворешен
Автор: Џон Хауард бела, Том Гибсон, Кент Морис, Милтон S
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Локхид L049A констелација. Авиони за FSX со автоматски инсталира.
3 верзии вклучени.
Ултра-реалистичен звук и одличен квалитет.
Висок квалитет на текстури.
Локхид Соѕвездие L049A FSX Превземи
јазици