јазици
Огласи / паб

Локхид Соѕвездие L049A FSX

HOT
Автор Џон Хауард бела, Том Гибсон, Кент Морис, Милтон S
Големина 27.09 MB
Превземања 23 034
Создаден 21--12 2006 01: 00: 00
Промени 01 07--2014 06: 44: 45
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

Локхид L049A констелација. Авиони за FSX со автоматски инсталира.
3 верзии вклучени.
Ултра-реалистичен звук и одличен квалитет.
Висок квалитет на текстури.

Превземи

Огласи / паб