јазици
Огласи / паб

Антонов Ан-12BK младенче FSX и P3D

Автор Владимир Zhyhulskiy, VC адаптација, панели и мерачи на Филип Wallaert
Големина 30.4 MB
Превземања 3 816
Создаден 13--09 2016 22: 04: 23
Промени 14 09--2016 00: 31: 43
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 10
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа и Prepar3D v1 v2 v3

Убава Антонов АН-12BK (Младенче) создадени од страна на Владимир Zhyhulskiy и ажурирани од страна на Филип Wallaert. Вклучени со VC и кабина 3D, 2D панел во широк екран (16 / 9), сопствени звуци, алфа канал коригира текстури, четири repaints (Тешки лифт, Ер Алијансата Украина, Руската морнарица, Moskovia Авиокомпанијата), површината анимации, вистински мерачи, GPWS, прирачници, Paintkit.

Антонов Ан-12 (НАТО ознака Младенче) е медиум воени транспортни авиони. Често се смета како Советскиот еквивалент на познатиот американски Херкул, сепак, тоа не е произведена во толкав голем број и не го имав истиот успех како неговиот западен конкурент.

Антонов Ан-12bk младенче 1Антонов Ан-12bk младенче 2Антонов Ан-12bk младенче 3

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања