јазици

ДеХевиленд Bombardier Dash8-Q311 - Исланд крајбрежна стража FSX

HOT
Големина 16.1 MB
Превземања 18 681
Создаден 10--07 2009 15: 33: 15
Промени 12 10--2014 22: 44: 36
лиценца freeware надворешен
Автор: Премиер Авион Дизајн надворешен http://www.premaircraft.com
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За компатибилна верзија на FS2004 Кликни тука.
Не го пропуштај ! Одличен додаток на на високо-квалитетни, сеопфатни, но едноставен, и многу пријатен лет. Нов дизајн со ажурирани 2D панел, динамички ажурирани VC, полн звук, целосно подвижни делови, динамична сјај ефекти, airstair врата оперативни товар, површината радар, FLIR и SLAR. Нов Ф.Д., HTML проверка / ref листи и повеќе.
ДеХевиленд Bombardier Dash8-Q311 - Исланд крајбрежна стража FSX Превземи
јазици