јазици

Муни признанија Тип на турбо FSX

Големина 31.07 MB
Превземања 8 314
Создаден 28--06 2009 19: 45: 05
Промени 06 06--2012 18: 38: 06
лиценца freeware надворешен
Автор: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите. Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Ова е стандардно Муни Браво FSX пат е изменета на спецификациите на Муни признанија Тип на турбо. Признанија Тип на е најбрзо производство на еден клип. Нејзината брзина на крстарење е импресивен 280 милји на час на 25,000 нозе може да се стави овој авион во иста категорија како што се перформанси на turboprops. Нова динамика лет, овој авион има два модели, стандардната верзија пилотската кабина и оној со G1000. add-on има 2D панел и 3D плус сопствени звуци. Вклучува слики и историјата Тип на признанија.
Муни признанија Тип на турбо FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици