јазици
Огласи / паб

Шорцеви SD3-30 FSX

Големина 5.22 MB
Превземања 8 006
Создаден 04--07 2009 17: 34: 26
Промени 06 06--2012 18: 37: 10
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

За компатибилна верзија на FS2004 кликнете овде. Шорцеви SD3-30, 30 патнички турбовитлов Стол транспорт. Воздух Шкотска (Шкотска). Патнички и товарни верзии во ист пакет. Комплетен пакет за FSX / SP2 со сопствени панел, VC, со полно моделирање кабина, звуци, листи за проверка и код.

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања