јазици

& NbspНамести ги SD3-30 FSX

автор Премиер Авион Дизајн надворешен http://www.premaircraft.com
Големина 5.22 MB
Превземања 8 354
Создаден 04--07 2009 17: 34: 26
Промени 06 06--2012 18: 37: 10
лиценца freeware надворешен
   За FSX и пареа издание& NbspPort-Во текот на FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина


За компатибилна верзија на FS2004 кликнете овде. Шорцеви SD3-30, 30 патнички турбовитлов Стол транспорт. Воздух Шкотска (Шкотска). Патнички и товарни верзии во ист пакет. Комплетен пакет за FSX / SP2 со сопствени панел, VC, со полно моделирање кабина, звуци, листи за проверка и код.

Превземи

поврзани Превземања

јазици