јазици

Ферчајлд C-123 K провајдер пакет за FSX

HOT
Големина 8.91 MB
Превземања 16 173
Создаден 13--12 2009 18: 42: 18
Промени 06 06--2012 18: 56: 04
лиценца freeware надворешен
Автор: Владимир Zhyhulskiy адаптирана од страна на Danny Garnier
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За FS2004 компатибилна варијанта Кликни тука

К за FSX, SP123, SP1, забрзување врвен Ферчајлд 2 C-
3 верзија на легендарниот транспорт - ветеран од Виетнамската војна добро познати од кино "Ер Америка" (M.Gibson и R.Downey). Во новата верзија на целосно го променивме визуелен модел со анимација од страна на пилотите и анимација од страна на истовар на товарот. Е целосно обработени VC - целосно работат држела и анимација мерачи висок dpi, целосно анимација ко-пилот. Панел. 3 текстури - Воздушен Америка, FAV, USAF (camo). Се додаваат 4 обичај ефекти - пад на товарната кутија, пад на свињи со падобран (? Сеќавам на кино), проектот на мотори и ефектот на прав на движење на земјата аеродроми.Детални инструкции за инсталирање е приложи (ReadMe.doc).

Ферчајлд C-123 K провајдер пакет за FSX Превземи
јазици