јазици
Огласи / паб

Ферчајлд C-123 K провајдер пакет за FSX

HOT
Автор Владимир Zhyhulskiy адаптирана од страна на Danny Garnier
Големина 8.91 MB
Превземања 15 134
Создаден 13--12 2009 18: 42: 18
Промени 06 06--2012 18: 56: 04
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

За FS2004 компатибилна варијанта Кликни тука

К за FSX, SP123, SP1, забрзување врвен Ферчајлд 2 C-
3 верзија на легендарниот транспорт - ветеран од Виетнамската војна добро познати од кино "Ер Америка" (M.Gibson и R.Downey). Во новата верзија на целосно го променивме визуелен модел со анимација од страна на пилотите и анимација од страна на истовар на товарот. Е целосно обработени VC - целосно работат држела и анимација мерачи висок dpi, целосно анимација ко-пилот. Панел. 3 текстури - Воздушен Америка, FAV, USAF (camo). Се додаваат 4 обичај ефекти - пад на товарната кутија, пад на свињи со падобран (? Сеќавам на кино), проектот на мотори и ефектот на прав на движење на земјата аеродроми.Детални инструкции за инсталирање е приложи (ReadMe.doc).


Превземи

Огласи / паб