јазици

Свирачот Cherokee стрелка III турбо FSX

Големина 7.20 MB
Превземања 9 076
Создаден 26--12 2010 21: 05: 12
Промени 06 06--2012 18: 12: 22
лиценца freeware надворешен
Автор: Пјер FASSEAUX, Rien Корнелисен надворешен www.fassapi.net
Превземи За FSX SP2 & FSX-Steam & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) нема P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Свирачот Па-28 Cherokee е фамилија на авиони наменета за обука за летање, авиотакси и лична употреба.

Моделот е дизајниран во GMax, вклучува две repaints и виртуелна пилотската кабина (без 2d панел). овој addon е совршен за обука, бидејќи на своите снимање панел. Тоа е важно да го прочитате пропратна документација како што е можно да се прават промени. Звуците се на стандардно FSX Муни

големо достигнување

со промени
На 10 / 01 / 2011: Додадено недостасуваат мерачи
Свирачот Cherokee стрелка III турбо FSX Превземи
јазици