јазици

HANDLEY-страница Виктор FSX и P3D

HOT
Големина 13.7 MB
Превземања 10 506
Создаден 06--09 2013 04: 09: 06
Промени 30 05--2015 19: 25: 40
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 2
Автор: Alphasim / Virtavia надворешен http://www.virtavia.com
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4, за тестирање & nbspПорт-над FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Велика додаток за FSX или P3D, комплетен пакет, VC + + обичај мерачи модели + сопствен звук + комплетна анимација + 3 РЕФ и проверете + 3 воздухопловната насликаат. А мора да има!

На Хандли Страна Виктор бил британски HP.80 стратешки бомбардер. Со Avro Вулкан и Викерс храбри, тој беше дел од триото на V-самоубијци, вклучувајќи го и Обединетото Кралство започна развојот во 1947. Последно на три да се стави во употреба, тоа се користи како танкер авион до почетокот на 1990.

Видео
HANDLEY-страница Виктор FSX и P3D Превземи
јазици