јазици

Злин Z137T Turbocmelak FSX и P3D и FS2004

Големина 25.9 MB
Превземања 4 968
Создаден 10--08 2014 02: 00: 00
Промени 30 05--2015 19: 23: 59
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 2
Автор: Вит Storch надворешен http://speed99.webhosting.klfree.net
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 за тестирање & FS2004 & nbspПорт-над FS2004 (нема DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
На Z137T Злин (Чешка: "кора пчела"), е земјоделска авиони произведени во Чехословачка. Авионот е главно се користи како cropduster.

Овој додаток е за FS2004, FSX и Prepar3D vxx. Едномоторен авион пропелер со 3D пилотската кабина целосно функционални (не 2D панел), вклучувајќи сопствени звуци, два модели со или без бришење прашина опрема. Притиснете го копчето "јас" за активирање на ширење (ослободување на пестициди или други според вашата фантазија).
Злин Z137T Turbocmelak FSX и P3D и FS2004 Превземи
јазици