јазици

Нортроп XP-56 Црна Куршум FSX

Големина 12.35 MB
Превземања 5 102
Создаден 16--02 2012 21: 06: 45
Промени 11 07--2012 13: 01: 25
лиценца freeware надворешен
Автор: Тим Прасе Конрад
Превземи FSX забрзување или SP2 и FSX-Steam компатибилен DirectX10 + + 3D виртуелен кабина
модел 3D е реплика на висок квалитет и како виртуелен кабина со кликање обичај мерачи и HD текстури внатре и надвор. Вклучени звуци и еден repaint на USAAF 1944 - прототип борец.

На Нортроп XP-56 Црна Куршум е американски борбен пилот. има искусни многу проблеми за време на неговиот развој и затоа не влезе во употреба со USAF. сега е изложена во Националниот музеј за воздухопловство и вселена во Вашингтон.
Нортроп XP-56 Црна Куршум FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици