јазици

& NbspCurtiss Hawk III 68 & BF2C-1 FSX

автор Иван Хсу
Големина 16.19 MB
Превземања 3 706
Создаден 30--03 2012 17: 55: 32
Промени 11 07--2012 12: 58: 35
лиценца freeware надворешен
   За FSX и пареа издание& NbspPort-Во текот на FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина


За верзија FS2004 Кликни тука

Curtiss Хок III (модел BF2C-1 68 и модел) за FSX. 5 9 модели и текстури со убави сопствени звуци и работат виртуелен кабина (VC). Curtiss Хок е име заеднички за многу авиони дизајнирани и изградени од Curtiss Motor Company, повеќето од нив беа борци.

Curtiss hawk3

Hawk3 68B

Hawk3 68t
Компатибилен модел FS2004 кликнете тука

Curtiss Хок III (модел BF2C-1 68 и модел) за FSX

5 9 модели и текстури со убави сопствени звуци и работат виртуелен кабина (VC). Curtiss Хок е име заеднички за многу авиони дизајнирани и изградени од Curtiss Motor Company, повеќето од нив биле борци

Превземи

поврзани Превземања

јазици