јазици

Waco CTO Mailwing FSX и P3D

Големина 12.5 MB
Превземања 6 820
Создаден 15--11 2012 23: 50: 32
Промени 16 11--2012 05: 07: 06
лиценца freeware надворешен
Автор: Владимир Gonchar, Златното доба Симулации
Превземи За FSX-SP2 и FSX-Steam и P3D v1. * v2 v3 v4, за тестирање & nbspПорт-над FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Стариот биплан од пред Втората светска војна, сигурен и стабилен. Вклучува текстура и врвен звук. Со VC. Читање на README.txt датотеката. Пробај.

Weaver Авион на компанијата од Охајо или WACO е поранешниот производител на американските авиони со седиште во Troy (Охајо). И помеѓу 1919 1946, компанијата произведува широк спектар на biplanes цивилни авиони.

Тестирање на звукот на Waco CTO

Waco CTO Mailwing FSX и P3D Превземи

поврзани Превземања

јазици