јазици
Огласи / паб

Хјуз OH-6 Серија FSX

Автор Тим Прасе Конрад
Големина 41,9 MB
Превземања 9 595
Создаден 16--02 2012 16: 47: 05
Промени 12 07--2012 18: 40: 52
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
компатибилен DirectX10
Add-on FSX забрзување или SP2 & FSX-пареа

За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука

Убава мајчин модел FSX (не FS2004 компатибилен), HD и кликање виртуелни пилотската кабина, четири repaints: Армијата на САД, Е трупи, 1st говеда, Армијата на САД, бројот на војниците C, 16th говеда, Израел земјата самоодбрана сили (фото-реален), Јапонија земјата самоодбрана сили. Вклучени со сопствени звуци.

Хидроксилна 6 Cayuse е американски хеликоптер развиена од страна на поделба на Hughes Aircraft Company, со прекар "Лоуч" поради неговиот изговор на акроним LOH (Светлината хеликоптер набљудување), тоа е способен за вршење на разни задачи, како што вршат превоз мисии, жртва евакуација, придружба, напад и набљудување. Хјуз исто така, развива цивилна верзија на OH-6 наречен Хјуз MD 500

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања