јазици

& NbspWestland Мерлин EH101 v2 FSX и P3D

автор Virtavia, v2 од Дејвид Роблес надворешен http://www.virtavia.com
Големина 127 MB
Превземања 6 493
Создаден 20--07 2015 21: 51: 00
Промени 20 07--2015 15: 12: 25
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 8
   За FSX и пареа издание & P3D v1 v2 v3 v4Компатибилен DirectX12 + 3D Виртуелна кабина


Целосно хеликоптер FSX бесплатен EH101 Virtavia е Мерлин преработил за FSX и Prepar3D со нови VC панел, нови светла, нови бои, новиот FSX / P3D мерачи, нови звуци и нови ефекти

анимации:

влез екипаж: Shift-e
На товар на врата: поместување на е-2
Вклучи фигури екипаж: Ctrl-W (вода кормило команда)
Отворена задна рампа (HC.3): Tailhook - клуч Т
Брцнувајќи Сонар сонда (HM.1): Tailhook - клуч Т
Превземи

поврзани Превземања

јазици