јазици

Бел HC412 Бамби кофа без врати FSX

HOT
Големина 18.75 MB
Превземања 26 861
Создаден 09--03 2009 22: 29: 43
Промени 12 07--2012 18: 39: 23
лиценца freeware надворешен
Автор: Јордан Мур надворешен www.hovercontrol.com
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Верзија 2 на Бел HoverControl на HC412 вклучува "Бамби кофа" целосно претворен, кука и тундра влошки, за ослободување на вода притиснете го копчето "Л".

Одличен квалитет и комплетен пакет со виртуелен пилотската кабина и реални звуци.
Бел HC412 Бамби кофа без врати FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици