јазици
Огласи / паб

Бел HC412 Бамби кофа без врати FSX

HOT
Големина 18.75 MB
Превземања 25 328
Создаден 09--03 2009 22: 29: 43
Промени 12 07--2012 18: 39: 23
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

Верзија 2 на Бел HoverControl на HC412 вклучува "Бамби кофа" целосно претворен, кука и тундра влошки, за ослободување на вода притиснете го копчето "Л".

Одличен квалитет и комплетен пакет со виртуелен пилотската кабина и реални звуци.

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања