јазици

& NbspPOSKY Боинг-777 200 Пак & FSX P3D

HOT
автор Проектот отворено небо надворешен http://www.projectopensky.com
Големина 62.42 MB
Превземања 162 710
Создаден 30--03 2009 19: 22: 57
Промени 18 01--2013 03: 51: 02
лиценца freeware надворешен
   За FSX-SP2 & FSX-пареа и P3D v1. * V2 v3 v4 да се тестира& NbspPort-Во текот на FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина


Освежено на 18 / 01 / 2013 компатибилност со P3D : Еве го, Боинг-777 200 (Проект отворено небо) модел 3D на редок квалитет! Овој пакет е сеопфатен и вклучува 3D виртуелни пилотската кабина со 2D комисија + мерачи скроена, сопствени звуци врз основа мотори и многу други изненадувања. Пакет дизајниран и тестиран од страна на rikoooo за FSX-SP2 / P3D. Кредити припаѓаат на POSKY.

Виртуелниот пилотската кабина е извонредна убавина, надворешни модел е супер реални, многу професионални. И како тоа да не беше доволно, јас додаде 4 текстури: Ер Франс, Емирати, American Airlines и Бритиш ервејс плус два модели и два вида на звуци: Ролс-Ројс Трент за Емирати и Американ ерлајнс, General Electric и Ер Франс Бритиш ервејс. Овој додаток е иста од онаа во парк Ер Франс за FS2004 но прилагоден за работа со FSX плус ажурирања и дополнителни звуци и текстури.

Ако сите ваши мерачи се црни, користете Мерачи Обнова да го решат проблемот: Проверете ја опцијата "системски датотеки": Кликни тука

Превземи

јазици