јазици

& NbspPOSKY Боинг B737-700 Easyjet FSX и P3D

HOT
автор Проектот OpenSky, VC ажурирање на Алехандро Рохас Lucenas надворешен http://www.projectopensky.com
Големина 52.9 MB
Превземања 41 544
Создаден 03--09 2010 20: 08: 11
Промени 13 06--2013 05: 38: 11
лиценца freeware надворешен
   За FSX и пареа издание & P3D v1. * V2 v3 v4 да се тестираКомпатибилен DirectX12 + 3D Виртуелна кабина


Еве Боинг-737 700 нискобуџетна авиокомпанија Easyjet на, овој модел е фантастично! Со многу добри текстури со висока резолуција и автентични звуци, ВК е стандардно-737 800 со ажурирање од Alrot, 100% функционални.

Превземи

јазици