јазици

& NbspPOSKY Боинг-757 300 Томас Кук FSX

HOT
автор проектот OpenSky надворешен http://www.projectopensky.com
Големина 32.08 MB
Превземања 36 798
Создаден 09--09 2010 02: 00: 00
Промени 24 02--2013 21: 16: 19
лиценца freeware надворешен
   За FSX и пареа изданиеНе се тестираат DirectX12 + 3D Виртуелна кабина


Боинг-757 300 Целосно компанија "Томас Кук" со сопствени звуци и 3D пилотската кабина (VC). Визуелен модел со висок квалитет.

Превземи

јазици