јазици

& NbspPosky Боинг 777-300ER Филипините ерлајнс FSX и P3D

HOT
автор Проектот отворено небо (POSKY), Jasz Espi надворешен http://www.freeskyproject.com
Големина 89.2 MB
Превземања 60 289
Создаден 29--04 2011 00: 56: 45
Промени 26 02--2017 11: 31: 11
лиценца freeware надворешен
   За FSX-SP2 & FSX-пареа и P3D v1. * V2 v3 v4 да се тестираКомпатибилен DirectX12 + 3D Виртуелна кабина
со промени Нови мерачи, нови 2D панел, нови финансиски менаџмент и контрола, нови soundset, текстури компатибилен P3D, инсталерот v10.1

А убава Боинг-777 300, со Филипините ерлајнс repaint, националната авиокомпанија на Филипините.
Авиокомпанијата, со седиште во Филипините Народната банка финансиски центар во Pasay City, е основана во 1941 и е најстариот комерцијална авиокомпанија на компанијата во Азија.

Вклучува и виртуелни пилотската кабина (стандардно FSX) комплетен пакет.

Еве на меѓународни дестинации заслуженото од страна на компанијата:
Имајте на ум дека тоа е дел од Европската црната листаВо Филипини:


Превземи

јазици