јазици
Огласи / паб

Posky Боинг 777-300ER Филипините ерлајнс FSX

HOT

А убава Боинг-777 300, со Филипините ерлајнс repaint, националната авиокомпанија на Филипините.
Авиокомпанијата, со седиште во Филипините Народната банка финансиски центар во Pasay City, е основана во 1941 и е најстариот комерцијална авиокомпанија на компанијата во Азија.

Вклучува и виртуелни пилотската кабина (стандардно FSX) комплетен пакет.

Еве на меѓународни дестинации заслуженото од страна на компанијата:
Имајте на ум дека тоа е дел од Европската црната листаВо Филипини:


Големина 22.84 MB
Превземања 56 178
Создаден 29--04 2011 00: 56: 45
Промени 07 06--2012 00: 42: 47
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
компатибилен DirectX10
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа
Превземи

Огласи / паб