јазици

Posky Боинг-737 800 Океј ервејс FSX

HOT
Големина 15.48 MB
Превземања 13 395
Создаден 29--04 2011 04: 29: 08
Промени 07 06--2012 00: 42: 13
лиценца freeware надворешен
Автор: Projet отворено небо - Repaints од тој Lingyuan надворешен http://www.freeskyproject.com
Превземи За FSX & Steam Edition компатибилен директенX10 + + 3D виртуелен кабина
Супер Боинг 737-800 со користење на стандардните FSX виртуелни пилотската кабина и 3D модел од Posky (Сега бесплатен проект Скај), repaint Okey ервејс малите кинески компанија проширување (како и остатокот од Кина за таа работа), овој додаток на е многу добар, не заборавајте да ги прочитате упатствата
Posky Боинг-737 800 Океј ервејс FSX Превземи
јазици