јазици

Боинг 777-200ER Ultimate Pack FSX и P3D верзија 2

HOT
Големина 297 MB
Превземања 50 533
Создаден 23--01 2016 20: 49: 33
Промени 25 01--2016 12: 13: 13
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 10
Автор: Проектот OpenSky, ажурирање со Hanzalah Ravat
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4, за тестирање & nbspПорт-над FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Боинг-777 200 верзија Ultime пакет од Hanzalah Ravat. Спецификации: Работно LNAV и GPWS. VC модел на располагање. Модел со POSKY. Содржи 3 автентичен звук комплети. Изменето Aircraft.cfg со поглед на патници и пилотската кабина. Исто така, содржи Работна EFIS, V1 Vr V2 и вратичката на брзини (На PFD) Работна DSP со ЗЕК и Детални карактеристики на сообраќајот Radar.Model се отвораат врати и товарни врати, детални текстури, точни боја, динамична сјај и ефекти, динамична виткање крила кои одговараат на турбуленции, целосно независна суспензија, трим анимација, точни динамика лет, спојлер анимација, рефлексивни пилотската кабина прозорци, несреќата ефекти, анимирани поместување платформи, целосна ноќ осветлување, земјата сервис возила кога товарот вратата отворена, (FSX - Оди на ставови - на таблата со инструменти - Posky util), детална виртуелни пилотската кабина и многу повеќе.

Пакетот содржи 13 висок квалитет repaints. За инсталирање автоматски се закрпи на dll.xml датотеката за да додадете два модули потребни за да ја извршите оваа додаток на. Датотеката за dll.xml автоматски се враќа кога деинсталирање.

FSX-2016 01-25 10--57 19 03-FSX-2016 01-25 10--57 37 93-FSX-2016 01-25 10--57 46 46-FSX-2016 01-25 10--57 56 41-FSX-2016 01-25 10--58 07 44-FSX-2016 01-25 11--00 26 63-FSX-2016 01-25 11--01 38 33-FSX-2016 01-25 11--06 07 51-
Боинг 777-200ER Ultimate Pack FSX и P3D верзија 2 Превземи
јазици