јазици

Боинг-757 200 Доналд Трамп FSX и P3D

HOT
Големина 88 MB
Превземања 17 689
Создаден 07--10 2016 18: 59: 05
Промени 15 11--2016 01: 46: 29
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 10
Автор: Проектот Opensky, repaint: Андре Ludick, панел: G Мунро, звуци: Адам Марфи
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 & nbspПорт-над FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Дали сте знаеле дека милијардер Доналд Трамп има свој приватен џамбо-џет? Тоа е прилагодено Боинг-757 200 со луксузен ентериер.

Сега може да лета оваа неверојатна авион во вашиот лет симулатор преку Rikoooo, авионот вклучува детални 2D панел (широк екран), основни VC, финансиски менаџмент и контрола, GPWS, земјата услуги, Autoland (на autoland целосно ќе земјиште вашиот авион во комбинација со ILS, види документација), специфични звуци Ролс Ројс, со полно анимација, repaint е строго идентични со авион.

Внатре видео Боинг-757 200


панел 2D
Боинг-757 200 Доналд Трамп FSX и P3D Превземи
јазици