јазици

Cessna 414A канцеларка ПАД FSX

HOT
Големина 7.29 MB
Превземања 18 931
Создаден 22--06 2009 15: 57: 02
Промени 08 06--2012 01: 31: 42
лиценца freeware надворешен
Автор: Премиер Авион Дизајн надворешен http://www.premaircraft.com
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За верзијата FS2004Кликни тука
Бизнис и туризам млаз 6 8 на места од познато семејство од Cessna. Со панел, VC и звуци. Голем додаток кој вклучува прирачник, документација и комплетна листа. Вклучува две repaints. Не се компатибилни со DirectX 10.
Cessna 414A канцеларка ПАД FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици