јазици

& NbspCessna Цитирање Excel XLS + FSX и P3D

автор Aryus работи, Алекс Сандро Guedes Силва, Џефри С. Bryner, звук од страна на Christoffer Петерсен, конвертира од Bigmike
Големина 28.1 MB
Превземања 7 227
Создаден 07--10 2016 02: 00: 25
Промени 07 10--2016 21: 39: 54
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 10
   За FSX и пареа издание & P3D v1 v2 v3 v4Компатибилен DirectX12 + 3D Виртуелна кабина


Тука е Cessna Citation Excel XLS + за најновите симулатори, кабина и внатрешни работи се целосно 3D, VC и звуци од Lear45. Цитирање дели уникатна облека. Посебно внимание беше посветено на реализам и детали.

На Cessna Citation Excel е turbofan бизнис авион изграден од Cessna Авион на компанијата во Вичита, САД. Excel се разви во Цитирање XLS и XLS + Цитат. овој модел е комерцијален успех Cessna продаваат 700 Семејство авион во 10 години (Википедија)

палецот N556CS 1 палецот N556CS 2 палецот N556CS 3
палецот N556CS 4 палецот N556CS 5

Превземи

поврзани Превземања

јазици