јазици
Огласи / паб

Том Ербас A300-600R тајландски Меѓународниот FSX

HOT
Авторот Томас Рут
Големина 31,13 MB
Превземања 21 513
Создаден 01--03 2010 16: 07: 07
Промени 06 06--2012 19: 11: 06
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
компатибилен DirectX10
Add-on компатибилен со FSX SP1 или SP2 & FSX-пареа

Врвен Ербас A300-600 во боите на тајландски Меѓународниот со функционална 3D пилотската кабина панел, сопствени звуци и упатство на англиски јазик. Висок квалитет

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања