јазици

Том Ербас A300-600R тајландски Меѓународниот FSX

HOT
Големина 31,13 MB
Превземања 22 767
Создаден 01--03 2010 16: 07: 07
Промени 06 06--2012 19: 11: 06
лиценца freeware надворешен
Автор: Томас Рут
Превземи За FSX SP1 или SP2 и FSX-Steam компатибилен DirectX10 + + 3D виртуелен кабина
Врвен Ербас A300-600 во боите на тајландски Меѓународниот со функционална 3D пилотската кабина панел, сопствени звуци и упатство на англиски јазик. Висок квалитет
Том Ербас A300-600R тајландски Меѓународниот FSX Превземи
јазици