јазици

Ербас A319-100 Француската Република FSX

HOT
Големина 35.8 MB
Превземања 28 328
Создаден 10--04 2010 19: 41: 26
Промени 06 06--2012 19: 03: 25
лиценца freeware надворешен
Автор: ПРОЕКТ Ербас, текстура од Марко Fischbach Веб-страница надворешен
Превземи За FSX & Steam Edition компатибилен директенX10 + + 3D виртуелен кабина
Преубав проект Ербас модел со виртуелен кабина (VC) и сопствени звуци од вистински A319.
Француската Република Ербас A319 е транспортен авион на претседателот на Република
Многу убаво достигнување да преземете без двоумење.
Ербас A319-100 Француската Република FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици