јазици
Огласи / паб

Ербас A319-100 Француската Република FSX

HOT
Авторски проект Ербас, текстура од Марко Fischbach Веб-страница надворешен
Големина 35.8 MB
Превземања 26 761
Создаден 10--04 2010 19: 41: 26
Промени 06 06--2012 19: 03: 25
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
компатибилен DirectX10
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

Преубав проект Ербас модел со виртуелен кабина (VC) и сопствени звуци од вистински A319.
Француската Република Ербас A319 е транспортен авион на претседателот на Република
Многу убаво достигнување да преземете без двоумење.

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања