јазици

& NbspPA Ербас A320-200 EasyJet FSX

HOT
автор Проектот Ербас, се преслика од страна на Никола Чунг надворешен www.pairbus.com
Големина 37.12 MB
Превземања 54 262
Создаден 01--12 2010 00: 23: 13
Промени 06 06--2012 19: 00: 03
лиценца freeware надворешен
   За FSX и пареа изданиеКомпатибилен DirectX12 + 3D Виртуелна кабина


Ербас A320-200 во боите на lowcost авиокомпанија EasyJet, на виртуелна пилотската кабина е од A321 стандардно на FSX, што е 100% функционални, сепак, неколку мали дополнувања се направени како звукот на копчиња "чад" и "Сеат појас "(благодарност до babounet), идни надградби ќе бидат вклучени во звуците на" најава за безбедност итн "

Моторот звучи навистина одговараат на реалните Ербас семејство A320 / 321 / 318 / 319 и се beautefull

За модел, тоа е совршен и со висок квалитет

Превземи

поврзани Превземања

јазици