јазици

& NbspAirbus A318-111 unpainted Ер Франс FSX

HOT
автор ПРОЕКТ Ербас, се преслика од Марко Fischbach надворешен http://www.pairbus.com
Големина 33.22 MB
Превземања 15 263
Создаден 26--12 2010 20: 59: 40
Промени 06 06--2012 18: 58: 50
лиценца freeware надворешен
   За FSX и пареа изданиеКомпатибилен DirectX12 + 3D Виртуелна кабина


Ова е одличен Ербас A318 во старите бои Ер Франс се уште не е насликано прилично оригинална текстура и им овозможи на вашата имагинација и остатокот од својата историја На пример, можете лесно може да се замисли дека ова Ербас прави тест лет.

Таа е вклучена со звуците на извонреден реализам и виртуелни пилотската кабина на A321 од стандардните FSX. модел 3D е со одличен квалитет со анимации насекаде.

Превземи

јазици