јазици
Огласи / паб

Ербас A330-300RR FSX

HOT
Авторот Брајан C
Големина 30 MB
Превземања 41 283
Создаден 22--12 2006 01: 00: 00
Промени 31 07--2013 18: 59: 29
лиценца freeware надворешен
2D панелот
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

Овој авион е за FSX. Вклучува 5 liveries. Беспрекорно и реални звуци снимени од вистински Ербас. Текстури и лет модел се многу добри.

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања