јазици

Алфа Т-28 тројански Постави & FSX P3D

Големина 24.9 MB
Превземања 7 552
Создаден 20--09 2013 15: 01: 12
Промени 30 05--2015 19: 41: 07
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 2
Автор: Alphasim / Virtavia надворешен http://www.virtavia.com
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 за тестирање Компатибилен DirectX10 + + 3D Виртуелна кабина
Т-28 Тројанец е авион обука која се користи од страна на американската морнарица по 1949. Се подоцна заменет од страна на Т-34 ментор. Овој авион да слета на превозникот. (FS2004 компатибилна верзија е достапни тука)

А прекрасен додаток на мајчин јазик за FSX и P3D порано payware но сега за слободен! Вклучува девет текстури, на VC со сопствени мерачи и 4 модели. Користете го програмираат Т клуч за tailhook. Прочитајте ја датотеката ПРОЧИТАЈ МЕ за други функции.

Видео
Алфа Т-28 тројански Постави & FSX P3D Превземи
јазици