јазици

Ирис Миг-29 Мега Пак FSX и P3D

HOT
Големина 54.5 MB
Превземања 30 377
Создаден 02--02 2014 23: 00: 00
Промени 30 05--2015 19: 21: 54
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 2
Автор: ИРИС ЛЕТОТ Симулација Софтвер - Препакувајте од Алекс Guerreiro надворешен http://www.irissimulations.com.au
Превземи За FSX-SP2 и FSX-Steam и P3D v1. * v2 v3 v4, за тестирање & nbspПорт-над FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
Ирис Миг 29 Мега пакет со многу модели, текстури и ефекти. Листа на repaints: Русија, Малезија, Чешка, Иран, Ирак, Индија, Куба, Источна Германија, Луфтвафе СССР, Романија, Унгарија, Бангладеш, Алжир. Пакетот исто така вклучува висок квалитет на VC со коригира текстури за FSX / P3D.

Притиснете на допир "L" за активирање на ефектите од afterburners и кондензација на рабовите. Пакет подготвен за P3Dv1 и 2.

repaint

Repaint
 
Ирис Миг-29 Мега Пак FSX и P3D Превземи

поврзани Превземања

јазици