јазици

Doppelraab IV v4d FSX

Големина 2.09 MB
Превземања 2 888
Создаден 10--09 2010 02: 03: 53
Промени 12 07--2012 18: 19: 50
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За компатибилни варијанта FS2004Кликни тука. Doppelraab планер за FSX. Едрилица две седишта за обука на почетници.
Doppelraab IV v4d FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици