јазици
Огласи / паб

Doppelraab IV v4d FSX

Големина 2.09 MB
Превземања 2 652
Создаден 10--09 2010 02: 03: 53
Промени 12 07--2012 18: 19: 50
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

За компатибилни варијанта FS2004Кликни тука. Doppelraab планер за FSX. Едрилица две седишта за обука на почетници.

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања