јазици

Шлајхер ASW 15 Б FSX

Големина 2.66 MB
Превземања 1 958
Создаден 10--09 2010 02: 48: 17
Промени 12 07--2012 04: 07: 21
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
А стандардна класа едрилица, полета првиот во 1973
Шлајхер ASW 15 Б FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици