јазици
Огласи / паб

Шлајхер ASW 15 Б FSX


За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
А стандардна класа едрилица, полета првиот во 1973

Големина 2.66 MB
Превземања 1 697
Создаден 10--09 2010 02: 48: 17
Промени 12 07--2012 04: 07: 21
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа
Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања