јазици

Glaser-Dirks DG-202 FSX

Големина 6.79 MB
Превземања 3 631
Создаден 10--09 2010 03: 02: 11
Промени 12 07--2012 04: 05: 40
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука. Едрилица едно место за перформанси од 1977, вклучени три модели
Glaser-Dirks DG-202 FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици