јазици
Огласи / паб

Glaser-Dirks DG-202 FSX

Големина 6.79 MB
Превземања 3 225
Создаден 10--09 2010 03: 02: 11
Промени 12 07--2012 04: 05: 40
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука. Едрилица едно место за перформанси од 1977, вклучени три модели

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања