јазици

Шлајхер ASH 25 FSX

Големина 3.04 MB
Превземања 3 763
Создаден 10--09 2010 03: 39: 44
Промени 12 07--2012 04: 04: 24
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Едрилица две седишта за вршење
Шлајхер ASH 25 FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!