јазици
Огласи / паб

Шлајхер ASH 25 FSX

Големина 3.04 MB
Превземања 3 431
Создаден 10--09 2010 03: 39: 44
Промени 12 07--2012 04: 04: 24
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Едрилица две седишта за вршење

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања