јазици

SZD Bocian планер v6 FSX

Големина 3.94 MB
Превземања 2 851
Создаден 10--09 2010 05: 51: 33
Промени 12 07--2012 04: 02: 50
лиценца freeware надворешен
Автор: Волфганг Пајпер надворешен http://www.fsglider.de
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Едрилица две седишта за обука и перформанси. Помеѓу 1952 1960 и.
SZD Bocian планер v6 FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици