јазици
Огласи / паб

SZD Bocian планер v6 FSX

Големина 3.94 MB
Превземања 2 502
Создаден 10--09 2010 05: 51: 33
Промени 12 07--2012 04: 02: 50
лиценца freeware надворешен
3D Виртуелна кабина
Порт-Во текот на FS2004 (без DXT10)
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Едрилица две седишта за обука и перформанси. Помеѓу 1952 1960 и.

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања