јазици

Бритн-Norman BN2A Мк доживотно учење-2 Trislander FSX

Големина 18.7 MB
Превземања 8 479
Создаден 03--09 2010 19: 06: 04
Промени 06 09--2017 01: 34: 42
лиценца freeware надворешен
Авто-инсталација: Installer-верзија 10
Автор: Премиер Авион Дизајн надворешен http://www.premaircraft.com
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1 & nbspПорт-над FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
За компатибилни варијанта FS2004 Кликни тука
Комплетен пакет, убав и лесен авион да лета не се користи многу ресурси графикон (рамката пријателски) совршен за превоз на патниците од островот да остров. Во 18 места. Се состои од три repaints. Овој авион беше произведен во 70s до 1980.
Бритн-Norman BN2A Мк доживотно учење-2 Trislander FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици