јазици
Огласи / паб

Војна на ѕвездите Милениум сокол FSX

HOT
Автор Брус Фицџералд
Големина 5.26 MB
Превземања 26 737
Создаден 09--12 2008 23: 19: 48
Промени 02 06--2012 09: 50: 41
лиценца freeware надворешен
Add-on компатибилен со FSX & FSX-пареа

На Millennium Falcon од Star Wars, оди на голема брзина и да се обиде да го допрам ѕвездите! - Максималната работа на целосна плик - Максимална брзина во FSX: (2667 KTS / GPS-ГС) - стабилен и робустен во екстремни G товари и динамички притисок - Ултра ефикасна, високо нафрли, SuperSpoilers - Девијации клапи во лет Стол. Авторски име на датотека: sw_falc.zip

Превземи

Огласи / паб

поврзани Превземања