јазици

UKMIL КАКО Пума HC1 FSX

HOT
Големина 24.8 MB
Превземања 28 034
Создаден 02--07 2010 21: 56: 08
Промени 02 07--2012 18: 43: 56
лиценца freeware надворешен
Автор: UKMIL надворешен http://www.ukmil.org.uk
Превземи За FSX & Steam Edition & nbspPort-Over FS2004 (без DXT12) не P3Dv4 + 3D Виртуелна кабина
На SA.330 Пума е француски средни граѓански и воени транспортни хеликоптери. дизајниран од страна на "Sud воздухопловство" и развиен од страна на "l'Aerospatiale", таа била изградена во соработка со "Westland Хеликоптери". Кога беше создадена во 1990 "Eurocpoter" persued својата developpement, преименување на "Пума" за воена верзија.

Карактеристики 6 2 текстури и модели. Убава craftmanship.

Прочитајте го упатството за повеќе информации.

UKMIL КАКО Пума HC1 FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици