Gjuhë

Rreth Rikoooo (temat 25)

Çdo gjë që ka të bëjë Rikoooo

Shume e rendesishme:
Ky forum është vetëm anglisht. Për franceze Rikooo Forumit, ndiqni këtë lidhje: http: //www.rikoooo.com/fr/forum/

Faleminderit dhe Welcome.
kategori
Ne inkurajojmë anëtarët e rinj për të futur vetveten këtu. Get të dini njëri-tjetrin dhe të ndajnë interesat tuaja.

Hi im anëtare e re
by Wolfie93
1 muaj 1 javë më parë

Box Sugjerim (temat 21)

Kanë disa reagime dhe input të ndarë?
A nuk do të turpërohet dhe të na lë një shënim. Ne duam që të dëgjojmë nga ju dhe të përpiqemi për të bërë faqen tonë të mirë dhe më miqësore për mysafirët tanë dhe anëtarët e një si.

Re: shpejtesi shkarkimi tmerrshme
by 200k
3 ditë orë 11 parë

Njoftim (temat 1)

Njoftim zyrtar nga Rikoooo dhe ekipin e tij

Re: famë ....
by Gh0stRider203
Muaj 9 javë më parë 1
  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.064
Gjuhë
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!