Gjuhë

Çfarë dhe ku ju fluturojnë sot (temat 1)

Ju po fluturonin diku interesante, apo me diçka interesante në simulator tuaj fluturimit? Pastaj, ndajnë atë me ne.

subjekt Përgjigje / Lexime Postimi i Fundit
Topic-icon
Tema filloi, 10 muaj 3 javë më parë, nga Colonelwing
Të fundit Post 10 muaj 3 javë më parë
by Gh0stRider203
Përgjigje:1
Views:4085
Postimi i Fundit by Gh0stRider203
10 muaj javë 3 parë
  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.062
Gjuhë