Gjuhë

Media (temat 23)

Share screenshots tuaja më të mira simulator dhe video këtu me ne.
kategori

Screenshots (temat 4)

Share screenshots tuaj marra në një simulator fluturimi këtu me ne.

Re: Disa screenshots nga FSX
by Colonelwing
1 4 muaj ditë më parë

videos (temat 19)

Ky është vendi për të postuar videot e marra në simulator tuaj fluturimit, kështu që të jetë krijuese. :)

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.060
Gjuhë
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!